Back to top
2017-12-12

Grafik Fitness

PONIEDZIAŁEK
09:00

SHAPE

Wojtek

10:00

JOGA

Asia H.

18:00

SHAPE
g.18:05

Ewa

19:00

JOGA
g.18:55

Grupa Początkująca

Karolina

19:00

BODYPUMP ®

Asia J.

20:00

JOGA
g. 19:55

Karolina

20:00

BODYCOMBAT ®

Asia J.

21:00

SPINNING ®

Hubert

WTOREK
09:00

JUMP & SHAPE
g. 08:50

Ewa

17:00

JUMP S.O.S.

Magda

18:00

CXWORX ®

+

STRETCH

Kasia

19:00

BODYPUMP ®

Kasia

19:30

JOGA

Asia H.

20:00

JUMP & SHAPE

Aga

20:30

JOGA REGENERUJĄCA

Asia H.

21:00

PILATES

Aga

ŚRODA
8:30

BODYPUMP ®

Wojtek

10:00

JOGA REGENERUJĄCA

Asia H.

17:00

BIKINI FITNESS

Inez

18:00

BODYPUMP ®

Inez

19:00

JOGA
g.18:55

Grupa Początkująca

Karolina

19:00

BODYCOMBAT ®

Inez

20:00

JOGA
g. 19:55

Karolina

20:00

SPINNING ®
(w pierwszą środę
miesiąca RACE DAY)

Hubert 

CZWARTEK
09:00

JUMP & SHAPE

Magda

10:00

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Wojtek

17:00

JUMP S.O.S.

Magda

18:00

ZUMBA ®

Manuela

19:00

ABT

Aga

20:00

STEP & SHAPE

Asia P.

20:00

PILATES 

Aga

21:00

JUMP & SHAPE 

Asia P.

PIĄTEK
08:30

ABT 

Wojtek

10:00

JOGA

Asia H.

18:00

CXWORX ®

+

STRETCH

Asia J.

19:30

JOGA REGENERUJĄCA

Asia H.

20:00

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Asia J.

SOBOTA
09:30

ZUMBA ®

Manuela

10:30

BODYCOMBAT ®

1h 15 min.

Asia J.

NIEDZIELA
19:00

BODYPUMP ®

Ola

20:00

CXWORX ®

+

STRETCH

Ola

Kliknij w nazwę zajęć, by przejść do szczegółów.

 Godz. PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
08:30    

BODYPUMP ®

Wojtek

 

ABT 

Wojtek

   
09:00

SHAPE

Wojtek

JUMP & SHAPE
g. 08:50

Ewa

 

JUMP & SHAPE

Magda

     
09:30          

ZUMBA ®

Manuela

 
10:00

JOGA

Asia H.

 

JOGA REGENERUJĄCA

Asia H.

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Wojtek

JOGA

Asia H.

   
10:30          

BODYCOMBAT ®

1h 15 min.

Asia J.

 
17:00  

JUMP S.O.S.

Magda

BIKINI FITNESS

Inez

JUMP S.O.S.

Magda

     
18:00

SHAPE
g.18:05

Ewa

CXWORX ®

+

STRETCH

Kasia

BODYPUMP ®

Inez

ZUMBA ®

Manuela

BODYPUMP ®

Asia J.

   
18:30        

JOGA

Asia H.

   
19:00

JOGA
g.18:55

Grupa Początkująca

Karolina


BODYPUMP ®

Asia J.

BODYPUMP ®

Kasia

JOGA
g.18:55

Grupa Początkująca

Karolina


BODYCOMBAT ®

Inez

ABT

Aga

CXWORX ®

+

STRETCH

Asia J.

 

BODYPUMP ®

Ola

19:30  

JOGA

Asia H.

   

JOGA REGENERUJĄCA

Asia H.

   
20:00

JOGA
g. 19:55

Karolina


BODYCOMBAT ®

Asia J.

JUMP & SHAPE

Aga

JOGA
g. 19:55

Karolina


SPINNING ®
(w pierwszą środę
miesiąca RACE DAY)

Hubert 

STEP & SHAPE

Asia P.


PILATES 

Aga

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Asia J.

 

CXWORX ®

+

STRETCH

Ola

20:30  

JOGA REGENERUJĄCA

Asia H.

         
21:00

SPINNING ®

Hubert

PILATES

Aga

 

JUMP & SHAPE 

Asia P.