Back to top
2017-12-12

Grafik nauka pływania - basen rekreacyjny

Kliknij w nazwę grupy, by przejść do szczegółów.

 Godz. PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
08:00          

Grupa I a
08:30
Łukasz

 
09:00          

Grupa II b
09:15
Paulina

 
10:00          

Grupa I a II sem
10:00
Paulina


Grupa I a II sem
10:45
Gosia

Grupa I a II sem
10:00
Gosia

11:00           Grupa II a
11:30
Gosia
 
12:00           Grupa 4 LATKI II sem
12:15

Gosia, Łukasz
 
15:00 Grupa I a II sem
15:45
Aga
           
16:00

Grupa I a II sem
16:30
Aga

Grupa 4 LATKI
16:00
Sebastian, Szymon


Grupa II a
16:30
Sebastian

Grupa 4 LATKI II sem
16:00
Paulina, Sebastian


Grupa I a
16:30
Gosia

Grupa 4 LATKI II sem
16:00
Aga, Asia


Grupa I a II sem
16:30
Asia

I a II sem
16:15
Szymon
   
17:00 Grupa I a
17:15
Szymon
Grupa I a II sem
17:15
Marek
Grupa II a
17:15
Sebastian
Grupa I a
17:15
Ania

Grupa 4 LATKI II sem
17:00
Szymon, Paulina


Grupa

Rodzic+Dziecko (3-4 lata)
17:30
Gosia

   
18:00

Grupa II a 
18:00
Marek


Grupa I a II sem
18:45
Szymon

Grupa I a II sem
18:00
Sebastian


Grupa I b
18:45
Szymon

Grupa I b
18:00
Gosia


Grupa I a II sem
18:45
Sebastian

Grupa II b
18:00
Paulina


Grupa I a
18:45
Ania

Grupa II a
18:00
Gosia

   
19:00  

Grupa Ic
19:30
Szymon

Grupa I d
19:30
Sebastian
       
21:00              

GRUPA 4 LATKI – grupa początkująca dla dzieci, które skończyły 4 lata.

GRUPA I – grupa początkująca z podziałem na grupy wiekowe.

GRUPA I II sem – kontynuacja na małym basenie (rekreacyjnym). 
Wymagane umiejętności:  pływanie strzałką pod wodą, samodzielne leżenie na plecach.

GRUPA II – kontynuacja na małym basenie z podziałem na grupy wiekowe (pływanie wzdłuż basenu rekreacyjnego).
Wymagane umiejętności:  pływanie strzałką pod wodą, pływanie na plecach, samodzielne utrzymywanie się na wodzie (brak stylu) , samodzielne skoki do wody.

OZNACZENIE GRUP - literki:
 5 - 7 lat
b  8 - 11 lat
c  12 - 18 lat (grupa młodzieżowa)
d  dorośli

PONIEDZIAŁEK
15:00 Grupa I a II sem
15:45
Aga
16:00 Grupa I a II sem
16:30
Aga
17:00 Grupa I a
17:15
Szymon
18:00

Grupa II a 
18:00
Marek


Grupa I a II sem
18:45
Szymon

   
WTOREK
16:00

Grupa 4 LATKI
16:00
Sebastian, Szymon


Grupa II a
16:30
Sebastian

17:00 Grupa I a II sem
17:15
Marek
18:00

Grupa I a II sem
18:00
Sebastian


Grupa I b
18:45
Szymon

19:00 Grupa Ic
19:30
Szymon
   
ŚRODA
16:00

Grupa 4 LATKI II sem
16:00
Paulina, Sebastian


Grupa I a
16:30
Gosia

17:00 Grupa II a
17:15
Sebastian
18:00

Grupa I b
18:00
Gosia


Grupa I a II sem
18:45
Sebastian

19:00 Grupa I d
19:30
Sebastian
   
CZWARTEK
16:00 I a II sem
16:15
Szymon
17:00

Grupa 4 LATKI II sem
17:00
Szymon, Paulina


Grupa Rodzic+Dziecko (3-4 lata)
17:30
Gosia

18:00

Grupa II b
18:00
Paulina


Grupa I a
18:45
Ania

   
PIĄTEK
16:00 I a II sem
16:15
Szymon
17:00

Grupa 4 LATKI II sem
17:00
Szymon, Paulina


Grupa Rodzic+Dziecko (3-4 lata)
17:30
Gosia

18:00 Grupa II a
18:00
Gosia
   
SOBOTA
08:00 Grupa I a
08:30
Łukasz
09:00 Grupa II b
09:15
Paulina
10:00

Grupa I a II sem
10:00
Paulina


Grupa I a II sem
10:45
Gosia

11:00 Grupa II a
11:30
Gosia
12:00 Grupa 4 LATKI II sem
12:15
Gosia, Łukasz
   
NIEDZIELA
10:00 Grupa I a II sem
10:00
Gosia