Back to top
2017-12-12

Grafik nauka i doskonalenie pływania - basen sportowy

 

Kliknij w nazwę grupy, by przejść do szczegółów.

 Godz. PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
08:00          

Grupa III a 
08:30
Paulina


Grupa IV b
8:30
Gosia

 
09:00          

Grupa V b II sem
09:15
Łukasz

 
10:00          

Grupa IV b
10:00
Gosia


Grupa VI c II sem
10:00
Łukasz


Grupa III a II sem
10:45
Paulina


Grupa Sportowa C
10:45
Łukasz

Grupa III a
10:45
Gosia 
11:00          

Grupa IV b II sem
11:30
Paulina


Grupa III b II sem
11:30
Łukasz

Grupa V b II sem
11:30
Gosia
12:00          

Grupa V c II sem
12:15
Paulina

Grupa IV b II sem
12:15
Gosia
13:00            

Grupa IV b II sem
13:00
Gosia

16:00

Grupa IV b II sem
16:30
Łukasz


Grupa III a
16:30
Szymon

Grupa III a II sem
16:30
Paulina

Grupa V b II sem
16:30
Aga


Grupa III a
16:30
Paulina

Grupa III b II sem
16:30
Aga
Grupa V b II sem
16:30
Aga
   
17:00

Grupa Sportowa B
17:15
Aga


Grupa III a
17:15
Łukasz


Grupa V c II sem
17:15
Marek

Grupa IV b II sem
17:15
Paulina


Grupa V b II sem
17:15
Aga

Grupa IV b II sem
17:15
Aga


Grupa Sportowa B
17:15
Łukasz

Grupa VI b II sem
17:15
Aga


Grupa III a
17:15
Asia

Grupa IV b
17:15
Łukasz


Grupa III a II sem
17:15
Marek

   
18:00

Grupa III a II sem
18:00
Aga


Grupa VI c II sem
18:00
Łukasz


Grupa III a II sem
18:45
Marek


Grupa IV b II sem
18:45
Aga

Grupa III b II sem
18:00
Łukasz


Grupa Sportowa B
18:00
Aga


Grupa V b II sem
18:45
Łukasz


Grupa III b
18:45
Sebastian

Grupa VI b II sem
18:00
Łukasz


Grupa III a
18:00
Marek


Grupa IV b
18:45
Marek


Grupa V c II sem
18:45
Łukasz

Grupa III a II sem
18:00
Marek


Grupa IV b II sem
18:00
Asia


Grupa Sportowa C
18:45
Asia


Grupa III b 
18:45
Paulina

Grupa Sportowa C 
18:00
Łukasz


Grupa IV b II sem
18:00
Marek


Grupa III a
18:45
Marek

   
19:00 Grupa Sportowa C
19:30
Aga
Grupa III b II sem
19:30
Sebastian
Grupa Sportowa C
19:30
Łukasz

Grupa IV c II sem
19:30
Marek


Grupa Sportowa B
19:30
Paulina

Grupa IV c
19:30
Marek


Grupa Sportowa C
19:45
Gosia

   
20:00    

Grupa III d
20:15
Sebastian


Grupa VI d 
20:15
Gosia

  Grupa IV d II sem
20:30
Gosia
   
21:00    

Grupa III d II sem
21:00
Gosia

  Grupa III d 
21:15
Gosia
   

GRUPA III– grupa początkująca na dużym basenie z podziałem na grupy wiekowe. Doskonalenie kraula na plecach, nauka kraula na brzuchu.
Wymagane umiejętności: samodzielne pływanie na plecach i brzuchu na dużym basenie (styl podstawowy), samodzielne skoki do wody głębokiej.

GRUPA III II sem– kontynuacja grupy III z podziałem na grupy wiekowe. Doskonalenie kraula na piersiach i grzbiecie.
Wymagane umiejętności: pływanie stylem grzbietowym, dokładanka do kraula na piersiach, skoki do wody na nogi ze słupka startowego.

GRUPA IV – Nauka stylu klasycznego (żabka) z podziałem na grupy wiekowe.
Wymagane umiejętności: umiejętność pływania poprawnie technicznie kraulem na piersiach i grzbiecie, skok do wody ze słupka na nogi.

GRUPA V– Nauka stylu motylkowego (delfin) z podziałem na grupy wiekowe.
Wymagane umiejętności: umiejętność pływania trzema stylami: grzbietowym, dowolnym i klasycznym.

GRUPA VI- Grupa przeznaczona dla osób, które chcą kontynuować naukę po opanowaniu czterech sportowych technik pływania z podziałem na kategorie wiekowe.

OZNACZENIE GRUP - LITERKI
a
     5 - 7 lat
b     8 – 11 lat
c     12 – 18 lat (grupa młodzieżowa)
d     dorośli