Back to top

Zastępstwa i odwołane zajęcia

Zajęcia odwołane:
2.05.2018r o godz. 20:00 - SPINNING z Hubertem

2.05.2018r o godz.19:30  - AQUA AEROBIC z Gosią

Zastępstwa na fitness:
BRAK

Zastępstwa na siłowni:
BRAK

Zastępstwa na basenie - nauka pływania:

24.04.2018r AQUA ZUMBA - Alicja za Asię J.

20.04.2018r. (piątek):
16:30-17:15 grupa Vb IIsem - Ania za Agnieszkę

21.04.18 sobota
8:30-9:15 grupa IIIa Sebastian za Paulinę
9:15-10:00 grupa IIb Sebastian za Paulinę
10:00-10:45 grupa Ia IIsem Sebastian za Paulinę
10:45-11:30 grupa IIIa IIsem Sebastoan za Paulinę
11:30-12:15 grupa IVb IIsem Sebastian za Paulinę 
12:15-13:00 grupa Vc IIsem Sebastian za Paulinę 

23.04.2018r (poniedziałek):
15:45-16:30 grupa Ia IIsem - Paulina za Agnieszkę
16:30-17:15 grupa Ia IIsem - Paulina za Agnieszkę
17:15-18:00 grupa sportowa B - Paulina za Agnieszkę
18:00-18:45 grupa IIIa IIsem - Paulina za Agnieszkę
18:45-19:30 grupa IVb IIsem - Paulina za Agnieszkę
19:30-20:15 grupa sportowa C - Paulina za Agnieszkę

16:30-17:15 grupa IIIa II sem Marcin Buszkiewicz za Szymona
17:15-18:00 grupa Ia Marcin Buszkiewicz za Szymona
18:45-19:30 grupa Ia II sem Marcin Buszkiewicz za Szymona

24.04.2018 wtorek
16:00-16:30 grupa 4 latki Ania Szmydt za Szymona
18:45-19:30 grupa Ib Marcin Buszkiewicz za Szymona
19:30-20:15 grupa Ic Marcin Buszkiewicz za Szymona
27.04.2018 piątek
16:15-17:00 grupa Ia II sem Gosia Świgoń-Siejek za Szymona
17:00-17:30 grupa 4 latki II sem Gosia Świgoń-Siejek za Szymona
30.04.2018 poniedziałek 
6:30-17:15 grupa IIIa II sem Marcin Buszkiewicz za Szymona
17:15-18:00 grupa Ia Marcin Buszkiewicz za Szymona
18:45-19:30 grupa Ia II sem Marcin Buszkiewicz za Szymona

4.05.2018 piatek
16:15-17:00 grupa Ia II sem Gosia Świgoń-Siejek za Szymona
17:00-17:30 grupa 4 latki II sem Gosia Świgoń-Siejek za Szymona
7.05.2018 poniedziałek
6:30-17:15 grupa IIIa II sem Marcin Buszkiewicz za Szymona
17:15-18:00 grupa Ia Marcin Buszkiewicz za Szymona
18:45-19:30 grupa Ia II sem Marcin Buszkiewicz za Szymona
8.05.2018 wtorek
16:00-16:30 grupa 4 latki Ania Szmydt za Szymona
18:45-19:30 grupa Ib Agnieszka Smoczyk za Szymona
19:30-20:15 grupa Ic Agnieszka Smoczyk za Szymona
11.05.2018 piątek
16:15-17:00 grupa Ia II sem Gosia Świgoń-Siejek za Szymona
17:00-17:30 grupa 4 latki II sem Gosia Świgoń-Siejek za Szymona

19.05.2018r. (sobota):
08:30-09:15 grupa IIIa - Szymon za Paulinę 
09:15-10:00 grupa IIb - Szymon za Paulinę
10:00-10:45 grupa Ia IIsem - Szymon za Paulinę
10:45-11:30 grupa IIIa IIsem - Szymon za Paulinę
11:30-12:15 grupa IVb IIsem - Szymon za Paulinę
12:15-13:00 grupa Vc IIsem - Szymon za Paulinę